بازار خرید انواع چایی سبز

بازار انواع چایی سبز هم اکنون بسیار گرم می باشد به دلیل خواص بسیار زیاد چایی سبز این چایی طرفداران بسیار زیادی دارد. برای خرید انواع چایی سبز شما می توانید با کارشناسان این سایت تماس حاصل نمایید و قبل از خرید از کارشناس مربوطه مشاوره بگیرید.

خرید چایی سبز

چایی سبز

چایی سبز یک چایی پر خاصیت بوده است. در صورتی که برگ تازه ی چای را به سرعت خشک کنند، چای سبز به دست می آید.در این شرایط اجازه ی تخمیر به چای داده نمی شودچای سبز بیشتر در چین، ژاپن، ترکمن صحرای ایران و بعضی نقاط دیگر مصرف بیشتری دارد. چاییی سبز را می توان همانند چای سیاه دم کرد و مصرف نمود. در این سایت مرغوب ترین و با کیفیت ترین چای سبز با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می گردد.

خرید چایی سبز

مهمترین خواص چایی سبزشامل موارد زیر است:

  • ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
  • ضد سرطان معده و پوست
  • ضد خارش و التهاب حاصل از گزش حشرات
  • تحریک سیستم ایمنی بدن
  • باعث کاهش وزن می شود
  • چربی سوزی عالی دارد

اگر تصمیم دارید با مصرف چای سبز با چاقی و اضافه وزن خداحافظی کنید باید برای مصرف آن در طول روز برنامه ریزی داشته باشید و از نوشیدن این چایی گیاهی بدون برنامه پرهیز کنید. بهترین زمان برای نوشیدن چای سبز به منظور کاهش وزن 2 ساعت پس از مصرف غذا در وعده های غذایی است. به این ترتیب شما علاوه بر آنکه از خواص درمانی چای برای کاهش وزن بهره می برید و خللی هم در میزان جذب آهن به وجود نمی آورید زیرا چای سبز همانند چای سیاه موجب کاهش جذب آهن موجود در غذا می شود.
لازم به ذکر است که با نوشیدن بیش از حد چای سبز در طول روز بدن علاوه بر آنکه با مشکل تحریک پذیری پایانه های عصبی روبه رو می شود، با اختلال دفع آب و الکترولیت های بدن نیز مواجه می شود.

مهمترین خواص چایی سبزشامل موارد زیر است:

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما