مجموعه بازار چای شما را به خرید بهترین محصولات چای ترش و سیب و به دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش بهترین چای ترش ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چای ترش ایرانیبازار پخش چای ترش
بازار پخش چای ترش ایرانی

بازار پخش چای ترش ایرانی حسابی گرم است. با توجه به کشت با کیفیت این چای در ایران و خواص داروئی و درمانی آن این چای طرفداران زیادی پیدا کرده است و فروش و تجارت آن با موفقیت همراه می باشد و جزء بهترین چای ترش جهان شناخته شده است.

چای ترش ایرانی که در مناطق گرمسیری مانند سیستان و بلوچستان و کرمان کشت می شود یکی از بهترین چای های ترش در جهان می باشد.

بازار پخش چای ترش ایرانی

چای ترش ایرانی

چای ترش نوشیدنی ترش مزه با خواص درمانی بسیار زیاد است این چای ابتدا مانند چای ها و دمنوش های دیگر دم می شود پس از سرد شدن به همراه شکر، قند و یاشکلات مصرف می گردد این چای با نام های زیادی شناخته شده است که ممکن هست شما با نام دیگر آن آشنایی داشته باشید در زیر به برخی از این نام ها اشاره می کنیم.

  • چای قرمز
  • چای روزل
  • چای مکی(عربستان)
  • چای مالیر
  • چای سودانی(آفریقا)
  • چای جاماهیکا(آمریکا)
  • کرکده(مصر)
  • و….

همانطور که مشاهده می نمایید این نام ها بسیار آشنا هستند و ممکن هست بارها آنها را شنیده باشید این چای از کاسبرگ گیاه بوته ای گیاه جاماهیکا که حدود دو الی سه متر ارتفاع دارد تهیه می شود برگ های این گیاه سه الی پنج وجه دارد و رنگ زردی دارند و رنگ کاسبرگ ها سبز می شود و به محض رسیدن میوه به رنگ قرمز بسیار زیبا تغییر می یابد در طب سنتی از این چای برای درمان سنگ کلیه ،سرفه و گلو درد، تمیز کردن کبد، از بین بردن زرداب و صفرا، درمان فشار خون بالا، تب و…نام برده شده است.

بازار پخش چای ترش ایرانی

بازار پخش چای ترش

شما می توانید جهت خرید چای ترش از بازار پخش بهترین چای ترش با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و از طریق سایت ما اقدام نمایید تا چای ترش اصل و باکیفیت رابا قیمت بسیار مناسب و به صورت و خرده عرضه نماییم.

بازار پخش چای ترش ایرانی
سایت فروش چای ترش
صدیقه رضا زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بازار چای شما را به خرید بهترین محصولات چای ترش و سیب و به دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید