فروش چای
خانه / چای ترش / خرید عمده چای ترش ایرانشهر

خرید عمده چای ترش ایرانشهر

چای ترش ایرانشهر یکی از مرغوب ترین انواع چای ترش می باشد، لازم به ذکر است که از طریق این سایت می توانید چای ترش ایرانشهر را به صورت عمده خریداری نمایید این سایت این امکان را به شما می دهد که چای ترش با کیفیت را با مناسب ترین قیمت زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

خرید عمده چای ترش

خرید عمده چای ترش

همانطور که می دانید شما می تونید در خرید عمده چای ترش با قیمت مناسب تری تهیه نمایید لازم به ذکر این سایت این امکان را به شما می دهد که چای ترش را مستقیم و بدون واسطه مستقیم و زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

خرید عمده چای ترش

چای ترش ایرانشهر

رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یکی از بیشترین محصولات تولیدی این استان چای ترش می باشدو از هر هکتار چای ترش ۸۰۰ کیلو گرم چای ترش برداشت می شود، وی گفت این استان رتبه نخست تولید چای ترش را به خود اختصاص داده است و همچنین این چای علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی در بازارهای خارجی هم به فروش می رسد و چای ترش این استان به کشور های افغانستان، ازبکستان، ترکیه و… صادر می شود. لازم به ذکر است ایرانشهر و دلگان دو شهری هست که بیشترین تولید چای ترش را در این اسنتان به خود اختصاص داده اند.

خرید عمده چای ترش

فروش چای ترش ایرانشهر

فروش چای ترش ایرانشهر از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. مدیر جهاد کشاورزی گفتند که برای نخستین بار با سطح زیر کشت بیش از ۵ هکتار در شهرستان ایرانشهر کشت شده است برای اطلاعات بیشتر با مدیر این سایت تماس بگیرید.
این شهرستان به دلیل شرایط آب و هوای و موقعیت جغرافیایی از کیفیت بالایی برخوردار است و با وجود پتانسیل و ظرفیت های مهمی که در عرصه های اقتصادی و کشاورزی دارد کشت گیاهان دارویی همچون چای ترش و حنا توصیه می شود.

خرید عمده چای ترش

برداشت چای ترش ایرانشهر

برداشت چای ترش ایرانشهر از اوایل آبان ماه شروع می شود و تا واخر آذر ماه ادامه دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم رضا زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132791272
پست الکترونیکی: s.rezazadeh12@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه مستقیم چایی ترش ایرانی

پخش چایی ترش ایرانی

پخش چایی ترش ایرانی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها مخصوص مردمان شریف …

آراد برندینگ
کانال تلگرام