صادرات مستقیم چای میوه در شیراز

صادرات مستقیم چای میوه در شیراز به تمامی شهر ها و کشورهای متقاضی قابل ارسال می باشد . چای میوه ای یکی از مواردی است که بسیاری از افراد آن را در صبحانه خود میل می کنند. چای میوه ای می تواند یک شروع خوب و عالی برای روزتان باشد که خواص نگهدارنده در بدن شما دارد. چای میوه ای علاوه بر خواص جسمی می تواند باعث آرامش اعصاب نیز بشود. یکی دیگر از مزیت های آن این است که دستتان در انتخاب طعم باز است و مجبور نیستید که هربار یک طعم تکراری در چای را تجربه کنید.

چای میوه خواص مناسبی برای سلامت بدن دارد امازیاده رویدر مصرف آن عوارضی هم به همراه دارد ،به همین منظور است تعادل در مصرف هر چیزی شرط اول است.

مزایا و فواید چای میوه برای بدن:

  • چای میوه سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که از خطرات های رادیکالی در بدن جلوگیری می کند و سلول های بدن را جوان و تازه نگه می دارد ، بنابراین با مصرف آن شاهد جوان تر ماندن خودتان خواهید بود و جایگزین مناسبی برای قهوه و نوشیدنی های کافئین دار دیگر می باشد.
  • مصرف حداقل یک فنجان چای میوه ای به صورت روزانه می تواند سلامت کلیه را افزایش دهد و از بیماری ها و نارسایی کلیوی جلوگیری کند.
  • متخصصان با بررسی خواص چای های میوه ای به این نتیجه رسیده اند که به شدت در مبارزه با افسردگی موثر هستند و اثرات اضطراب و استرس را در ما بهبود می بخشند.
  • ویتامین ث همچنین درمان مناسبی برای سرماخوردگی است و از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند و عملکرد سیستم ایمنی را ارتقا می بخشد. با مصرف چای میوه ای دیگر مجبور به مصرف قرص های ویتامین ث نخواهید بود.
  • مصرف چای میوه ای در پایان روز هم می تواند این افزایش فشار را جبران کند و فشار شما را کاهش دهد تا به تعادل برسید.
  • شاید با شنیدن نام چای یاد بخار کردن و گرما بیافتید. همه ما با مفهوم چای یخی نیز آشنا هستیم. چای میوه ای می تواند در هر دو حالت سرد و گرم مصرف شود که در واقع دست شما برای طبع و علاقه تان در این باب باز است.
  • و…

 

صادرات مستقیم چای میوه در شیراز

تمام فواید چای میوه به ارگانیک بودن اصل میوه می باشد که ما به دلیل وجود باغ انواع میوه و تولید اختصاصی این اطمینان را به شما می دهیم که صفر تا صد این محصول را به صورت طبیعی و ارگانیک تولید می کنیم.

عوارض چای میوه :

نوشیدن چای میوه ای باعث آسیب دیدگی دندان ها می شود زیرا چای میوه اسیدی است و در طولانی مدت باعث ساییدگی دندان و فاسد شدن آن می شود. همچنین مصرف چای میوه در فاصله میان وعده های غذایی خطر فاسد شدن دندان را 11 برابر افزایش می دهد و یکی از مخرب ترین اثرات را بر مینای دندان دارد.

به همین منظور به شما توصیه میکنیو اولا در مصرف آن زیاده روی نکنید و دوما اگر آن را میل کردید حتما بعداز آن آب میل کنید .

برای دریافت اصلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید./

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما