فروش انواع چای ترش اصل

چای ترش اصل را شما می توانید از طریق این سایت خریداری نمایید این سایت به شما این امکان را می دهد که چای ترش اصل را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و بدون واسطه خریداری نمایید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت تماس حاصل نمایید.

چای ترش اصل

فروش انواع چای ترش

  • چای ترش ایرانی
  • چای ترش خارجی

چای ترش ایرانی خود به دو صورت می باشد:

  • گلبرگ چای ترش
  • غنچه چای ترش

غنچه چای ترش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و شکل آن غنچه گل چای می باشد که به همان صورت غنچه خشک می کنند و معمولا رنگ قرمز روشنی دارند و به دلیل ظاهر قشنگ و کیفیت بسیار بالای آن بازار صادراتی خوبی دارند و از این نوع بیشتر برای صادرات استفاده می شود و اما گلبرگ چای ترش که گل باز شده چای ترش می باشد و تقریبا رنگ آن به روشنی غنچه نمی باشد البته لازم به ذکر است که گلبرگ ها هم انواع متفاوتی دارند که بسته به کیفیت قیمت آن متفاوت می باشد.

چای ترش اصل

چای ترش ایرانی

همانطور که می دانید چای ترش ایرانی از کیفیت بالاتری نسبت به چای ترش خارجی برخوردار می باشد طیق تحقیقات انجام شده و همچنین آزمایشات انجام شده روی چای ترش ایرانی به این نتیجه رسیده اند که چای ترش ایرانی در واقع چای ترش اصل می باشد.

تشخیص چای ترش اصل

حتما برای بسیاری از مردم که چای مصرف می کنند جای سوال دارد که چگونه می توان یک چای مرغوب و طبیعی را از یک چای نامرغوب که دارای رنگ شیمیایی هست و ارزش غذایی پایینی دارد تشخیص داد؟ در ادامه با ارائه روش هایی ساده شناسایی یک چای مرغوب رامعرفی می کنیم:
درشتی چای یکی از نکات مهم و قابل توجه است، بوی چای حرف اول را در طعم و مزه چای می زند ولی به هر حال، تا وقتی چای را دم نکنید نمی توانید متوجه بشوید که چای شما اصل هست یا تقلبی؟ نکته حائز اهمیت در تشخیص چای ترش اصل این است که وقتی چای را دم کردید نباید رنگ آن قرمز تیره شود باید رنگ چای قرمز روشن باشد.

چای ترش اصل

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما